KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž pochází pravděpodobně ze starověkého Egypta, odkud se šířila přes antické Řecko a Řím do středověké Evropy. Je to masáž, kdy třením, hnětením, chvěním či tepáním svalů, šlach a vazů dochází k uvolnění, lepšímu prokrvení, relaxaci, regeneraci a detoxikaci organismu.

Je vhodná pro: tvrdě tělesně, ale i duševně pracující osoby, sportovce, osoby se sedavým zaměstnáním.

Je nevhodná pro: nemocné osoby (zejména infekční choroby, nádorové choroby, kožní choroby), osoby po vydatném jídle nebo pro osoby po bezprostředně velké tělesné námaze.

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy pochází z Indie, odkud se rozšířila teprve až v moderní době i do Evropy. Už ve starověké Indii odvozovali krásu ženy od kvality jejích vlasů. Vznik zdravých, pevných, silných, hustých, dlouhých, černých vlasů podporovali speciální masáží hlavy. Při tomto si všimli, že energie a krev proudí do hlavy přes nejtenčí místo na těle – krk tam bývá nejčastěji blokován – tj. příčina migrén. Součástí této masáže je tedy i jemná náprava krční páteře a odstranění, či zmírnění těchto bloků.

Je vhodná pro: osoby trpící bolestí hlavy, stresované osoby, pro odpočinek a relax

Je nevhodná pro: osoby s vysokým krevním tlakem

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – HOT STONES

Lávové kameny - Hot Stones pochází z Polynésie, odkud se šíří teprve v moderní době do celého světa. Pomocí nahřátých, černých, ohlazených, čedičových kamenů se postupně masíruje celé tělo, včetně obličeje. Přičemž se kopí-jí energetické dráhy na povrchu těla. Dochází přitom k lepší energetické průtočnosti a prohřátí svalů do hloubky.

Je vhodná pro: unavené a stresované osoby, osoby se záněty kloubů a kostí, pro odpočinek a relax.

Je nevhodná pro: osoby s cukrovkou či neuropatií, srdečnými problémy, s tuberkulózou, nádorovým onemocněním, epilepsií, se zánětem žil či křečovými žilami, s onemocněním pokožky, těhotné ženy.

 

SHIA-TSU

Shia-tsu pochází z Japonska, odkud se teprve v moderní době šíří do celého světa. Pomocí pozvolného tlaku palců, prstů, dlaní, kolen, loktů a chodidel na tzv.. tsubo body a na energetické dráhy v lidském těle se aktivuje životní energie i orgány v lidském těle. Tím se napomáhá k harmonizaci organismu a oživuje se již jeho zapomenutá vlastnost samoléčení. 

Je vhodná pro: všechny osoby.

 

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY

Reflexní masáž plosky nohy je známá již z dob starověkého Egypta a byla známa ve všech starých kulturách všech kontinentů. Tlakem palců se působí na reflexní zóny jednotlivých orgánů, čímž se aktivují i probouzí se u nich již zapomenutá vlastnost samoléčení. Jde zároveň i o jednoduchou a neuvěřitelně přesnou diagnózu. K této masáži se přidává ještě přímé uvolnění krční páteře, jakož i uvolnění spodní části páteře.

Je vhodná pro: všechny osoby, pouze u těhotných žen se některé zóny vynechávají.

 

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

 

MEDOVÁ MASÁŽ

 

 

MOBILNÍ MASÁŽE

Jakou koli z výše uvedených masáží lze provést i pohodlí Vašeho domova, nebo ve Vaší firmě.